У Черкасах відбудеться концерт симфонічної музики, присвячений Дню Подяки

У Черкасах відбудеться концерт симфонічної музики, присвячений Дню Подяки

19 жовтня в Черкасах відбудеться концерт, присвячений Святу Подяки. Вхід на захід– вільний. На святі виступатиме фіналіст шоу «Голос країни» Вячеслав Рибіков, оркестр Gospel Symphony Orchestra та Chamber Gospel Choir.

Gospel Symphony Orchestra відомий своїми виступами на «Святі Подяки» в Києві за участі відомого мотиваційного спікера Ніка Вуйчича. Організатор заходу ГО Рух Реформації.

Концерт розпочнеться о 18.00 в Палаці культури Дружби народів о 18.00. З 17-ї години в фойє палацу пройде презентація благодійних християнських проектів Черкас.

Традиція святкувати День Подяки має християнське коріння. В Україні це свято відзначалось здебільшого у протестантському середовищі, а національного масштабу воно почало набувати після Революції Гідності.

У 2017 році кульмінацією відзначення 500-річчя Реформації став День Подяки, який 17 вересня зібрав у центрі Києва понад 250 тисяч людей з усіх куточків країни. Ця знакова подія надала новий подих традиційному Святу жнив в Україні, яке євангельські віруючи святкують понад 100 років.

Залиште коментар