У Черкасах відбулася зустріч міської влади та учнівської молоді

У Черкасах відбулася зустріч міської влади та учнівської молоді

Під час заходу відзначили талановитих школярів та їхніх педагогів та вручили премії, започатковані за ініціативи міського голови Анатолія Бондаренка.

Привітали розумників та викладачів міський голова Анатолій Бондаренко і його профільна заступниця Анастасія Чубіна.

«Пишаюся нашими учнями, які показали чудові результати і мрію, щоб у наступному році вони були ще кращими. У свою чергу, я та моя команда докладемо максимум зусиль, щоб забезпечити очне навчання і зробити кращі умови для проведення занять. Адже ми усвідомлюємо, що освіта – це двигун розвитку нашого міста. Сподіваюся, що більшість вас після отримання освіти залишиться у нашому місті і працюватиме на його розвиток і розбудову», – зауважив Анатолій Бондаренко.

«Вітаю найкращих учнів та вчителів нашого міста зі значними здобутками. Ви – гордість нашого міста і його бренд. Маю надію, що ця міська відзнака дасть вам змогу повірити у свої сили і надихне на подальші перемоги », – додала Анастасія Чубіна.

Премії учням-переможцям Всеукраїнських олімпіад та конкурсів, педагогічним та науково-педагогічним працівникам, які підготували цих переможців, а також учням, які мають найвищі досягнення за результатами Національного мультипредметного тесту (у 2023 році – це 2 результати по 200 балів), встановлюються відповідно до міської програми розвитку загальної середньої освіти м.Черкаси на 2022-2027 роки.

Цьогоріч премії за перемогу у Всеукраїнських олімпіадах отримують 21 учень та 23 педагогічних і науково-педагогічних працівники. Розмір винагороди – 5000 грн. за перше місце, 2000 грн за друге місце і 1000 грн – за третє.

Ще 6 випускників цьогоріч відзначені преміями по 10000 гривень за найкращі результати по НМТ. Це Іван Лініченко та Юлія Новаківська з ФІМЛІ, Анастасія Продіус, Іванна Швець із спеціалізованої школи №17, Антон Бєляєв та Володимир Гончаренко зі школи №21. Вони продемонстрували найкращі знання з української мови, математики, англійської мови та біології.

Залиште коментар