У Черкасах відбулося позачергове засідання сесії міської ради

У Черкасах відбулося позачергове засідання сесії міської ради

У Черкасах відбулося позачергове засідання сесії міської ради у закритому режимі. Під час нього близько 95 млн грн. додатково спрямували на підтримку обороноздатності країни і соціальну підтримку захисників та їхніх родин. Про це повідомили в пресслужбі Черкаської міської ради.

Депутати підтримали відповідний проєкт змін до бюджету та ПСЕР, затверджений виконавчим комітетом на засіданні, яке було проведено 4 серпня у закритому режимі. Вони перерозподілили низку видатків у головному фінансовому документі на користь наших захисників та для зміцнення обороноздатності. А також внесли зміни до низки міських програм і дали доручення одному з комунальних підприємств на закупівлю та передачу на ЗСУ того, що потрібно захисникам.

Завдяки рішенням, військові підрозділи та силові структури, які нині боронять нашу державу від ворога на передовій, отримають необхідне обладнання, а родини захисників – додаткову підтримку.

«Сесію  вирішено провести в закритому режимі, оскільки потрібно було озвучувати деякі речі, які не підлягають розголошенню. Наприклад, назви військових частин і адреси стратегічних об’єктів», – пояснив секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін.

Зокрема, кошти спрямували на придбання автомобілів, антидронових рушниць, тепловізорів, дронів, прицілів та іншого необхідного нашим захисникам обладнання та оснащення.

Крім того, у бюджеті передбачили додаткові фінанси для соціальної підтримки захисників і членів їхніх сімей. Це пов`язано зі збільшенням кількості родин, які потребують такої підтримки. Серед іншого, передбачили збільшення виплат тяжкопораненим захисникам.

Окрім коштів на вже існуючі заходи, передбачили і на додаткові. Зокрема, на виплати сім’ям загиблих захисників, які поховані за межами місця почесного поховання. А також на харчування у дитсадочках дітей учасників оборони, які загинули або зникли безвісти.

Виділили також кошти на створення укриття в одній з державних установ.

«Допомога військовим, які сантиметр за сантиметром звільняють рідну землю, та посилення безпеки в місті – залишаються одними зі стратегічних завдань. Усі кошти передбачили безпосередньо за запитами підрозділів на закупівлю необхідного їм обладнання та спорядження для виконання поставлених завдань. Черкаси підтримуватимуть своїх захисників стільки, скільки це буде необхідно та наскільки дозволятимуть ресурси», – зазначає міський голова Анатолій Бондаренко.

Кошти були зняті із таких напрямків, як будівництво полігону твердих побутових відходів, ремонти приміщень закладів освіти, капітальний ремонт проспекту Перемоги, внески в статутний капітал КП «Черкасиелектротранс» та КП «Інститут розвитку міста та цифрової трансформації», та ін.

Залиште коментар