У Черкасах відбулися перші судові засідання у справі проти “батьківщинівців” (відео)

У Черкасах відбулися перші судові засідання у справі проти “батьківщинівців” (відео)

Сьогодні у Соснівському районному суді м.Черкаси відбулися два засідання із обрання міри запобіжного заходу для депутата Черкаської міської ради Юрія Тренкіна та його родича, директора “Хлібний дім – Україна” Сергія Коломойця. Їх, а також керівника “Батьківщини молодої” Євгена Щербину, обласна прокуратура звинувачує в умисному ухиленні від сплати податків і заволодінні бюджетними коштами в особливо великих розмірах. Прокурори вимагають внесення застави у розмірі близько 6 мільйонів гривень.

Обидві справи розглядає слідчий суддя Валентина Пироженко. Рішення по справі, яка стосується Сергія Коломойця, буде оголошено завтра о 9.00. Рішення про обрання міри запобіжного заходу для Юрія Тренкіна буде зачитано сьогодні о 19.00.

Під час розгляду справ обидва обвинувачуваних заперечили свою провину.

Юрій Тренкін назвав справу проти нього політичним переслідуванням і зазначив, що не сплачуватиме застави, якщо вона буде призначена.

Під час засідань обох обвинувачуваних захотіли взяти на поруки депутати міської та обласної ради, а також народні депутати України Руслан Богдан та Іван Кириленко. Останній, зокрема, попросив суддю віддати йому на поруки Юрія Тренкіна і зняти підозру у політичному підґрунті цієї справи.

Опубліковано ПроГоловне Середа, 6 березня 2019 р.

Залиште коментар