У Черкасах відбувся благодійний фестиваль

У Черкасах відбувся благодійний фестиваль

Дитячі перегони на самокатах та велосипедах, виступи черкаських гуртів, безпрограшні лотереї та фотосесії – це лише невеликий перелік локацій, які підготували організатори благодійного фестивалю «Волонтер-фест» у парку “Сосновий бір”, що проходить за сприяння КП «Дирекція парків».

Його організували черкаські волонтери спільно з Автомобільний Клуб “Черкаси”.

Мета фесту: зібрати донати для різних військових запитів, які отримують волонтери, але так, щоб узамін відвідувачі отримали емоцію чи символічний подарунок. А також це знайомство з волонтерами Черкас.

«Часто люди не розуміють, куди і як йдуть їхні кошти, які вони передають на підтримку ЗСУ. Тому цей фестиваль – унікальна можливість поспілкуватись із волонтерами та військовими, побачити, чому вони просять збирати кошти на ті чи інші речі. Зокрема, на власні очі пересвідчитись, що автомобілі, які на фронт відправляються сотнями, – це розхідний матеріал», – кажуть організатори.

Розпочався фестиваль благодійним спортивним тренуванням. Усіх, хто хотів долучитися, організатори та тренери Владислав Петришин і Крістіна Петришина спільно з студією «Зебра» збадьорили патріотичними руханками, звісно, за донат 100 грн.

Потім стартував «Круть-верть» – перегони на самокатах та велосипедах(крім електросамокатів). Усі учасники отримали солодкі подарунки, грамоти та медалі.

Для найменших відвідувачів було багато інших цікавих локацій: фотосесії з оригінальним вбранням та плетінням косичок за донат, безпрограшні лотереї.

До волонтерів доєдналося головне управління ГУ ДСНС у Черкаській області, а також 118 окрема бригада територіальної оборони. Їхні локації були цікаві як дорослим, так і дітям.

Окрім того, за донат можна було придбати артефакти війни чи смаколики від волонтерів.

А дорослих запрошували до плетіння маскувальних сіток та кікімор, які дуже потрібні військовим.

Завершився “Волонтер-фест” виступами черкаських гуртів “Жарти в сторону”, “We Band” та Сергія Боброва й Максима Кривобородова.

Залиште коментар