У Черкасах відбувся мітинг проти розкрадання мільйонів в оборонній сфері

У Черкасах відбувся мітинг проти розкрадання мільйонів в оборонній сфері

28 лютого на Соборній площі у Черкасах зібралися свідомі черкащани та представники демократичних сил. Вийти на площу їх змусило обурення шокуючими фактами, нещодавно оприлюдненими журналістами. А саме, тим, що було доведено, що друзі діючого президента крадуть на оборонній сфері.

На думку учасників мітингу, такий бізнес на крові є державною зрадою і злочином проти країни. Тому учасники мітингу у своїх виступах вимагали ретельного розслідування корупційних фактів і відставки всіх причетних – починаючи з Президента Порошенка.

Учасники заходу зачитали і затвердили текст резолюції мітингу:

РЕЗОЛЮЦІЯ учасників зібрання на Соборній площі Черкас 28.02.2019

25 лютого 2019 року журналісти Bihus.info опублікували розслідування «Друзі президента крадуть на оборонці (секретні переписки)» про суми «відкатів» і схеми розкрадання мільйонів в оборонній сфері. За даними журналістів, безпосереднім учасником цих схем був син першого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олега Гладковського.
Зокрема, через «Ленінську кузню» чинного Президента Порошенка проводились оборудки із контрабандного завезення до України запасних частин із Російської Федерації із «відкатами» та за цінами у 2-4 рази дорожчими.
Оприлюднені журналістами-розслідувачами факти підпадають під статтю 111 Кримінального кодексу України: «державна зрада, яка умисно вчинена громадянином України на шкоду суверенітету, територіальній цінності, недоторканності, обороноздатності, державній і економічні безпеці України». Йдеться про сприяння ворогу у знищенні української армії та про сприяння країні-окупанту в захопленні нашої країни, що є підсудною справою.

Тому ми, свідомі черкащани та представники демократичних сил, ВИМАГАЄМО:

1. Ухвалення Верховною Радою України постанови про початок процедури імпічменту Президента України Порошенка П. О.

2. Відставки чинного Президента України Порошенка П. О. з метою неупередженого розслідування оприлюднених журналістами фактів і унеможливлення тиску на правоохоронні органи.

3. Ухвалення Верховною Радою України постанови про створення Тимчасової слідчої комісії щодо розслідування корупції чинного Президента Порошенка П.О. та його оточення в оборонній галузі.

4. Відставки першого заступника секретаря Ради національної безпеки та оборони України Гладковського О. В.

5. Всебічного, об’єктивного та максимально публічного розслідування оприлюднених журналістами фактів.

6. Притягнення винних, незалежно від посад, які вони обіймають, до відповідальності.

7. Відшкодування завданих державі збитків через корупційні діяння в оборонній галузі винними особами.

Після мітингу представники ВО «Батьківщина» провели короткий брифінг, на якому чітко озвучили свою позицію щодо розкрадання мільйонів в оборонній сфері.

– Думаю, всі вже бачили шокуюче розслідування журналістів про те, як друзі Президента Порошенка крадуть на оборонці.

Президент та його оточення контрабандно завозили до України запасні частини з Російської Федерації, з «відкатами» та за завищеними у 2-4 рази цінами. І ці зіпсовані частини із країни-агресора постачали для українських оборонних заводів і встановлювали на українську воєнну техніку.

Це – небачений досі цинізм, шокуючий бізнес на крові і державна зрада!!!
Злочин проти країни, проти армії, проти кожного українського героя, який був на війні.
Коли вся країна по гривні збирала кошти на армію, коли лише Черкащина втратила у війні на Сході вже 188 бійців – керівництво держави збагачувалося на мільйони, а то й мільярди, – зазначив керівник Черкаського обласного виборчого штабу ВО «Батьківщина» Юрій Тренкін.

– Ви знаєте, що за ініціативи ВО «Батьківщина» та Юлії Тимошенко у Верховній Раді триває збір підписів під проектом постанови про початок процедури імпічменту Президента України Петра Порошенка, а також за проект постанови про створення Тимчасової слідчої комісії щодо розслідування корупції чинного Президента Петра Порошенка в оборонній галузі.

Зі свого боку фракції «Батьківщини» у місцевих радах пропонуватимуть колегам підтримати звернення до Міністра внутрішніх справ, Генерального прокурора, директора Національного антикорупційного бюро України та Голови Служби безпеки України щодо ретельного розслідування всіх цих фактів і притягнення винних – які б посади вони не обіймали – до відповідальності, – підкреслив Роман Діскант, керівник фракції ВО «Батьківщина» в Черкаській міській раді.

Залиште коментар