У Черкасах відкрили фотовиставку, присвячену протидії насильству (фото)

У Черкасах відкрили фотовиставку, присвячену протидії насильству (фото)

В рамках міжнародної акції ”16 днів проти насильства” у Черкаській міській раді презентували фотовиставку, яку організувала Благодійна організація ”100% життя Черкаси”. Про це пише zmi.ck.ua.

Її мета – привернути увагу до насильства та попередити його виникнення. Представники департаменту соціальної політики, ГУНП в Черкаській області, психологи, фахівці соціальних служб наголосили на тому, що проблема актуальна і вона існує, хоч про неї бояться говорити.

”Це проблема насильства і вона дуже актуальна. Якщо про неї мало говорять, це не значить що її немає. Це не обов’язково можуть бути побої, може бути і психологічний тиск, як на жінок так і на чоловіків. Наш департамент координує роботу з проблем домашнього насильства, станом на сьогодні статистика жахлива і це явище стало розповсюдженим. Лише кожна третя жінка повідомляє про такий випадок. Багато хто відмовляється говорити про це”,- розповіла директор Служби у справах дітей Черкаської міської ради Людмила Савранська.

Також вона зазначила, що важливо знати куди звертатися в таких випадках.

У Черкасах є центр соціальної служби для дітей та молоді, його завдання – прийняття заяв, швидке реагування та надання соціальних послуг.

”На початку лютого цьогоріч у центрі соціальної служби діє мобільна бригада, її завдання – екстренна дія на випадки насильства. На сьогодні ми відреагували на 115 таких випадків, серед них – 48 дітей, які постраждали від насильства”,- зазначила Людмила Савранська.

Поряд з тим, зазначають, потрібно протидіяти насильству, проводити і попереджувальну роботу. Протидія насильству – як один з пріоритетних напрямків превентивної поліції.

За словами представника ГУНП в Черкаській області, станом на сьогодні по області – майже 6 тисяч звернень щодо домашнього насильства.

При ГУНП також створена мобільна група, яка оперативно реагує на виклики, що стосуються насилля. Тож як влада так і інші організації, соціальні служби мають привернути на це увагу, реагувати та протидіяти такому ганебному явищу, а також мати стратегічне планування, яке буде вирішувати проблеми такого типу.

Залиште коментар