У Черкасах відзначили Всесвітній день води (фото, відео)

У Черкасах відзначили Всесвітній день води (фото, відео)

22 березня у Черкасах відзначили Всесвітній день водних ресурсів. Святкові заходи відбулися на Соборній площі Черкас.

Учасників заходу, працівників КП “Черкасиводоканал” та усіх жителів міста із Днем води привітав міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

“Ми у Черкасах дійсно маємо одну з найкращих станцій очистки питної води. Надзвичайно приємно, що всі представники нашої комунальної галузі докладають максимальні зусилля для того, щоб вода у домівки наших черкащан потрапляла вчасно, без перебоїв і нормальної якості”, – зазначив мер.

До привітань приєднався директор КП “Черкасиводоканал” Сергій Овчаренко. За його словами, у Черкасах відзначати це свято почали у 2011 році, коли декілька викладачів запропонували проводити конкурс, який назвали ще в ті часи “Екологічною казкою”, щоб малеча висвітлювала в своїх творчих роботах ставлення до екології, до навколишнього середовища, до звебеження питної води.

“Ми вже 9 рік проводимо цей конкурс, і приємно відзначити, що наша дітвора вдома підказує, як економно ставитися до питної води. Мені хотілося б, щоб ми всі разом звертали увагу на те, в якому середовищі ми живемо, і жили в екологічно чистих умовах”, – зауважив директор “водоканалу”.

До уваги присутніх були виставка дитячих робіт учасників конкурсу «Екологічна казка», святковий аквагрим на водну тематику, лабораторні досліди із водою від працівників КП «Черкасиводоканал»; виставка спеціальної техніки підприємства; майстер-клас від працівників водоканалу: порятунок непритомного з оглядового колодязя.

Гостей свята розважали своїми вокальними номерами вихованці Центру дитячої та юнацької творчості. Наприкінці свята відбулося нагородження учасників 9 міського конкурсу «Екологічна казка».

 

Залиште коментар