У Черкасах вшановують Великого Кобзаря (фото)

У Черкасах вшановують Великого Кобзаря (фото)

У Черкасах вшановують пам’ять про Великого Кобзаря з нагоди 205-ої річниці від дня його народження. Про це повідомляють у Черкаській міській раді.

Варто відзначити, що навіть через понад два століття твори всесвітньо відомого українського поета, прозаїка та митця Тараса Шевченка не втратили своєї актуальності і торкаються струн душі кожного, хто відкриває для себе його творчу спадщину.

У цьому вкотре мали змогу переконатися усі, хто завітав на Театральну площу, де відбулось покладання квітів за участю заступників міського голови Черкас: Людмили Бордунос, Ігоря Волошина, Юрія Ботнара та Ігоря Коломойця, а також керівників структурних підрозділів виконавчого комітету Черкаської міської ради та громадськості міста.

Після чого – безпосередньо у підніжжя пам’ятника Тарасові Шевченку – тривало декламування віршів Великого Кобзаря у виконанні акторів Черкаського академічного обласного українського музично-драматечного театру ім. Т.Г.Шевченка та всіх охочих.

Така своєрідна творча «естафета» вшанування спадщини Великого Кобзаря продовжується з 12.00 в ТРЦ «Любава», «Depo’t center» та в «Citymarket», де старує «ШЕ-челендж». Тут кожен зможе прочитати свій улюблений вірш поета. На згадку про захід учасники отримають у подарунок «Захалявну книжечку» Кобзаря.

Залиште коментар