У Черкасах виявлено підкуп виборців, організований БПП

У Черкасах виявлено підкуп виборців, організований БПП

У п’ятницю, 29.03.2019 року, близько 16 години громадські активісти отримали оперативну інформацію, що на території заводу «Ремпобуттехніка», що в місті Черкаси по вул. Святотроїцькій, 73, відбувається ймовірний підкуп виборців.

Прибувши на місце, активісти побачили багато людей як біля приміщення, так і всередині – на другому поверсі біля одного з кабінетів. Люди стояли з паспортами. Кажуть, що «прийшли до БПП». А в самому кабінеті кілька жінок за списками видавали гроші. Суми у списках навпроти прізвищ різняться – від 800 гривень до 12600 грн.

Гроші, які видавали громадянам, знаходилися в паперовому ящику. На ньому зазначені суми: 11 тис. 840 доларів і 1 млн 644 тис. 314 грн. Імовірно, йдеться про початковий вміст.

Активісти негайно викликали правоохоронців. Зараз тривають слідчі дії. Від офіційних коментарів правоохоронці наразі утримуються. Не під запис повідомили журналістам, що, ймовірно, це так звана «сітка Порошенка» зі скуповування голосів виборців.

На місці події також помічені представники місцевого осередку БПП «Солідарність». Також прибули представники громадянської мережі «ОПОРА», що займається моніторингом виборчого процесу.

Залиште коментар