У Черкасах виявили нелегальну газову заправку

У Черкасах виявили нелегальну газову заправку

28 лютого під час відпрацювання автомобільних газозаправних пунктів виявлено незаконну діяльність пункту в м. Черкаси без наявності дозвільних документів.Про це повідомляють у Черкаській місцевій прокуратурі.

За вказаним фактом СВ Черкаського відділу поліції Головного управління національної поліції в Черкаській області внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 273 (порушення правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах або у вибухонебезпечних цехах) Кримінального кодексу України.

Під час проведення слідчих дій в рамках провадження, припинено незаконну діяльність автомобільного газозаправного пункту із залученням спеціалістів Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС України в Черкаській області та Управління державної служби України з питань праці в Черкаській області.

На цей час у кримінальному провадженні проводяться необхідні слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин справи, встановлення повного кола осіб та прийняття законних і неупереджених процесуальних рішень.

Робота на вказаному напрямі триває надалі.

Залиште коментар