У Черкасах виступить Олег Скрипка

У Черкасах виступить Олег Скрипка

Чи мріяли ви провести вечір у компанії улюбленого артиста? Поставити йому запитання, почути життєві мудрощі та цікаві історії? Зрештою, обійняти та зробити селфі? Саме вечір такого формату – де багато живого спілкування, тепла, дружніх розмов та живої музики – проведе в Черкасах культовий співак та музикант Олег Скрипка. Захід відбудеться 12 грудня о 19:00 у Будинку культури (вул. Благовісна, 170).

Легенда. Символ. Український рокер, фронтмен гурту «Воплі Відоплясова». Скрипка та «ВВ» давно стали візитівками української музики. Разом з їх піснями ми плавали по «Хвилях Амура», гуляли «Країною мрій» та чекали, коли прийде «Весна». А альбом «Музіка» навіть побував у космосі! Саме його взяв з собою у далекому 1997 році наш космонавт Леонід Каденюк – як один із символів української незалежності!
Крім того, Олег Скрипка є засновником та режисером фестивалів, знакових для української культури, – «Країна мрій» та «Монмартр на Андріївському узвозі».
Співак запевняє: “Такого дійства ви давно не бачили!” Діалог, перфоманс, несподівані імпровізації, які, безумовно, супроводжуватимуться улюбленими всім піснями під акомпанемент самого ж виконавця на баяні та гітарі. Цей вечір обов’язково запам’ятається як тонким поціновувачам творчого доробку легендарних “Воплів”, так і тим, хто захоче познайомитися ближче із особистістю невгамовного керманича “ВВ”.
“Запитання, частіше, передаватимуться мені у формі записок, або напряму із залу, як буде зручно. І найголовніше – жодної цензури на питання! Питати можна все. Відповідатиму максимально чесно, головне – максимальне включення аудиторії. Приходьте на вечір у клуб! Буду вельми радий зустрічі із вами! Щиро ваш, Олег Скрипка.”
У рамках туру вже з успіхом пройшли виступи у польських містах Жовква та Люблін, а також у Львові.

Організатор заходу – “Гайда fest”.

Залиште коментар