У Черкасах вивчали новітні методи гасіння пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій

У Черкасах вивчали новітні методи гасіння пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій

11-12 квітня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України проходила Х Міжнародна науково-практична конференція «Теорія і практика гасіння пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій». Про це повідомляє сайт навчального закладу.

Метою заходу було обговорення питань, пов’язаних з проблемами та перспективами впровадження новітніх розробок, технологій та методів, що застосовуються під час гасіння пожеж, ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків.

Загалом у конференції взяли участь 320 учасників, з них 30 докторів наук та 145 кандидатів наук з України, Литви, Азербайджану, Македонії, Німеччини, Болгарії, Сербії, Грузії, Угорщини, представники із ГУ ДСНС України у Київській області та У ДСНС України у Черкаській та Кіровоградській областях.

Участь у Міжнародній науково-практичній конференції взяв заступник міського голови Черкас Ігор Волошин. У своєму виступі він приділив увагу забезпеченню готовності до реагування на надзвичайні ситуації в Черкасах.

“Нами приділяється належна увага для посилення роботи протипожежної служби цивільного захисту. Так, за кошти міського бюджету придбано: пожежний автомобіль, димосос, відвідні рукави, адаптер піни високої кратності для турбовентилятора, багатофункціональні інструменти рятувальника тощо”, – зауважив Ігор Волошин.

Під час проведення практичної частини конференції працювала виставка наукових розробок та винаходів. Учасники конференції мали змогу побачити в роботі тепловізори та спробувати самостійно відшукати умовно-потерпілих у димокамері.

Залиште коментар