У Черкасах визначилися, коли стартує призов на строкову службу

У Черкасах визначилися, коли стартує призов на строкову службу

У Черкасах затвердили положення про черговий призов на строкову військову службу. Відповідне рішення ухвалив Черкаський міськвиконком.

Зокрема, було вирішено:

1. Медичну комісію громадян 1999 року народження, яким до 30 червня 2019 року виповниться 20 років, а також старшого віку, які підлягають черговому призову на строкову військову службу до Збройних сил України та інших військових формувань України весною 2019 року та які втратили право на відстрочку, провести з 01 квітня до 30 червня 2019 року.

2. Зобов’язати директора департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради Стадника О.М.:

2.1. З 01 квітня до 30 червня 2019 року направити медичну комісію в повному складі для проведення медичного освідчення призовників.

2.2. З 01 квітня до 30 червня 2019 року забезпечити флюорографічне, електрокардіографічне дослідження та лабораторне обстеження призовників в поліклініках міста Черкаси за місцем проживання згідно з направленнями військкомату.

2.3. Забезпечити призовну дільницю медикаментами та медично-санітарним майном.
2.4. Направити з лікувальних установ до військкомату необхідну медичну документацію (Ф-25 та Ф-25ю), а також списки осіб призовного віку, які перебувають на диспансерному обліку з приводу туберкульозу, СНІДУ та інших інфекційних захворювань.

2.5. Для стаціонарного обстеження призовників у лікувальних установах виділити по 10-15 ліжко-місць, встановити контроль, забезпечити позачергове та якісне обстеження призовників.
2.6. Для роботи з лікарями медкомісії виділити 12 медсестер та 1 прибиральницю.

Також було затверджено склад призовної комісії і визначено склад групи для розшуку і доставки призовників, які ухиляються від призову та відправки на військову службу.

Залиште коментар