У Черкасах за день склали 120 актів щодо невчасного вивезення великогабариту

У Черкасах за день склали 120 актів щодо невчасного вивезення великогабариту

У понеділок під час ранкової наради міського голови Анатолій Бондаренко дав доручення управлінню інспектування під контролем департаменту житлово-комунального комплексу проінспектувати всі 140 місць, визначених у місті для складування великогабаритного сміття.

За словами заступника департаменту ЖКК Черкаської міської ради Руслана Батира, вже до кінця дня доручення міського голови було виконано.

– Протягом дня спільною робочою групою було обстежено всі місця для вивезення великогабариту. За результатами перевірки зафіксовано 120 місць, де станом на сьогодні негабарит не вивезено. Складено 120 актів, за якими управлінська компанія «Нова якість» Благоустрій» має в найкоротші терміни все прибрати. Інакше ми ініціюватимемо звернення до виконавчого комітету Черкаської міської ради щодо притягнення підрядника до відповідальності за невиконання умов договору, – повідомляє в.о. начальника управління інспектування Павло Забєлін.

Паралельно з цим, за словами Руслана Батира, вивчається можливість збільшення в Черкасах місць, відведених під складування великогабаритного сміття.

Про це інформують у Черкаській міській раді.

Залиште коментар