У Черкасах закінчують облаштовувати новий сквер

У Черкасах закінчують облаштовувати новий сквер

Жителі спального району по вулиці Пастерівська неодноразово зверталися до міського голови Анатолія Бондаренка з проханням облаштувати на місці чагарнику біля магазину «АТБ» зручний прохід і затишний сквер.

За сприяння депутата Черкаської міської ради Максима Шадловського кілька місяців тому на цьому місці почалося будівництво скверу «Весна». Нині тривають завершальні роботи по його облаштуванню. З цього питання за дорученням міського голови Анатолія Бондаренка сьогодні в районі вулиці Пастерівська відбулася виїзна нарада за участі директора департаменту житлово-комунального комплексу Юрія Панченка, начальника управління вуличної інфраструктури департаменту ЖКК Сергія Отрешка, начальника відділу екології департаменту ЖКК Володимира Гусаченка та директора КП «Дирекція парків» Андрія Кучі.

Ще кілька місяців тому на цьому місці був чагарник, нині ж тут з’явився новий сквер. Екологи та комунальники повирізали старі тополі, які не давали спокою алергикам кожного літа, та висадили на їхньому місці клени п’яти порід, глід, ялинки та кущі листяних порід. Нині тут уже викладено тротуарні доріжки з плитки. Найближчим часом тут буде встановлено освітлення, лавки та урни для сміття. А в центрі скверу – облаштовано сучасну клумбу. Особливо задоволеними новим сквером та тротуарними доріжками залишилися матусі з малими дітьми, у яких з’явилося ще одне місце для прогулянок.

Про це інформують у Черкаській міській раді.

 

Залиште коментар