У Черкасах збирають підписи за створення муніципальної поліклініки

У Черкасах збирають підписи за створення муніципальної поліклініки

Створити муніципальну поліклініку у Черкасах у мікрорайоні Митниця. Відповідну петицію зареєстрували на сайті Черкаської міської ради. Її автором є депутат Черкаської міськради від цього окуругу, “батьківщинівець” Юрій Тренкін.

“Я, депутат Черкаської міської ради Юрій Тренкін, пропоную вам підтримати мою ідею в створенні нової муніципальної поліклініки за адресою Героів Дніпра, 63. Мікрорайон “Митниця” – окраса нашого міста, його серце і душа. Прекрасні пляжі та миловидні краєвиди роблять цей район культурно-живописною родзинкою Черкас. Я вже не перший рік турбуюсь про благоустрій цього мікрорайону, і разом з командою активно сприяю покращенню рівня життя громадян.
Окрім ремонту доріг, шкіл і дитячих садочків, вважаю за необхідність створити нову комфортну поліклініку, щоб забезпечити район і місто якісними медичними послугами.
Кожен ваш підпис в підтримку цієї петиції – вагомий крок до позитивних змін в місті Черкаси!”, – йдеться в тексті петиції.

Підписатися можна за посиланням: http://rada.ck.ua/petitions/web/871?fbclid=IwAR2-lU-36KZGGGy20VqXklxKfpj0uS8BPF6KpiMH-ej1U_E_UX1v-iJ1XsA

Фото тематичне.

Залиште коментар