У Черкасах жінка через сварку з кондуктором потрапила до травмпункту

У Черкасах жінка через сварку з кондуктором потрапила до травмпункту

Черкащанка Анастасія Прогунова отримала травми від кондукторки автобусу №36. Про це вона повідомила у Фейсбук-спільноті «Транспорт Че. Громадський контроль», пише «Інфоміст».

За словами Прогунової, така ситуація трапилася ймовірно через те, що кондукторка подумала, що її фотографують:

– Я була готова до упередженого ставлення з боку кондукторів та водіїв. Але не на стільки же. Сідаю у 36, оскільки дуже поспішаю, питаю у кондуктора скільки будемо стояти. У відповідь очікуване хамство. Ставлю те ж питання водієві. Він спокійно відповів, що дві хвилини. Я спокійно сідаю і роблю селфі, щоб надіслати його тим, хто мене чекає. І тут на мете із матами несеться кондукторка. Напевно думала, що її фотографують, – пише Прогунова.

Далі, за словами Анастасії, кондукторка вибила телефон із рук, била по груді та викручувала руку пасажирці.

– Коли люди у салоні почали кричати «Викликайте поліцію», кондукторка просто викинула мій рюкзак на вулицю, а водій, подивившися на це все, мовчки закрив двері та поїхав, – додає Анастасія.

У коментарі виданню жінка розповіла, що отримала травми, які зафіксували у травмпункті: розтягення зв`язок.

Ще вчора Анастасія зверталася до директора ООО «Авто ТЮЛ» Ганджи Ігора. Чоловік вибачився, а сьогодні повідомив, що кондукторку вже звільнили. До того ж, вчора у гараж вона не поверталася. Зараз постраждала планує писати заяву до поліції.

Залиште коментар