У Черкасах зібралися фермери з центральної України

У Черкасах зібралися фермери з центральної України

Компанії з різних куточків України, які працюють у галузі сільського господарства, презентують свої товари та послуги у Черкасах. Виставка-презентація відбувається в рамках регіональних зборів фермерів та приватних землевласників Центральних областей України. Захід проходить у Черкасах у кінотеатрі “Україна”.

Підприємство з Полтавщини “Лубнимаш” привезло презентацію елеваторного обладнання. НПК “Украгро” з Черкас презентувало свої послуги із виготовлення, фасування та реалізації тукосумішей, простих, комплексних, в тому числі сірковмісних добрив.

Представник компанії “Агроконсалтинг” Наталія Кравець приїхала до Черкас зі столиці.

– Хочу розповісти учасникам заходу про нашу компанію, яка надає консультації та проводить семінари в області свинарства. Маю на меті не лише залучити нових клієнтів, а й вислухати фермерів і почути про їхні проблеми, щоб дізнатися, як ще можна допомогти фермерам, – зазначила вона.

На збори приїхали фермери з Черкаської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Київської і Полтавської областей. Вони зібралися, щоб обговорити проблеми галузі та шляхи їх вирішення. Захід організувала Асоціація фермерів та землевласників України, яку на Черкащині очолює фермер, депутат Черкаської облради від фракції “Батьківщина” Віктор Гончаренко.

Участь у заході також взяли заступник міністра агрополітики та продовольства України Віктор Шеремета, міський голова Черкас і голова обласної організації ВО “Батьківщина” Анатолій Бондаренко, начальник управління агропромислового розвитку Черкаської ОДА Ігор Колодка.

Залиште коментар