У Черкаській області розпочали ремонт автодороги Київ-Знам’янка

У Черкаській області розпочали ремонт автодороги Київ-Знам’янка

На замовлення Служби автомобільних доріг Черкаській області підрядною організацією ТОВ «ПБС» наприкінці минулого тижня розпочато середній поточний ремонт автодороги Київ-Знам’янка у Кам’янському районі. Йдеться про 13 кілометрову ділянку автодороги від кордону Смілянського району до міста Кам’янка. Про це повідомляє прес-служба САД у Черкаській області.

За словами начальника Служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислава Демиденка, повноцінного ремонту на цій ділянці дороги не було останнє десятиліття.

Поточний середній ремонт дороги проводиться на ділянці автодороги Київ-Знам’янка км 216 – км 229. На цій ділянці дороги, яка неодноразово викликала нарікання та скарги водіїв, будуть проведені ремонтні роботи за сучасною технологією з повною заміною асфальтового покриття за технологією холодного ресайклінгу. Також на цій ділянці  проведуть ліквідацію понад 1200 метрів пучин з влаштуванням нової конструкції дорожнього одягу з використанням геотекстильних матеріалів та з влаштуванням дренажних воронок.

Холодний ресайклінг являє собою зміцнення (стабілізацію) ґрунтів, кам’яних матеріалів і асфальтового ґрануляту, одержуваного в результаті дроблення асфальтобетонного брухту, різними в’яжучими, шляхом попереднього фрезерування і змішування на дорозі. Метод ресайклінгу єдиний спосіб, який забезпечує відновлення основи дорожнього покриття завдяки повторному використанню старого покриття. Застосування даного методу дозволяє скоротити терміни реконструкції, ремонту та знизити витрати на ремонт. Роботу методом холодної регенерації можна здійснювати без зупинки руху автомобілів.

На цій ділянці автодороги Київ-Знам’янка вже розпочато роботи фрезерування старого асфальтобетонного покриття.

Залиште коментар