У черкаській школі №26 провели заходи до Дня охорони праці

У черкаській школі №26 провели заходи до Дня охорони праці

До Всесвітнього дня охорони праці у Черкаській загальноосвітній школі №26 ім. І.Ф.Момота відбулися заходи, у яких узяв участь весь шкільний колектив. Про це “Про головне” поінформували у Департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Уже кілька років поспіль у проведенні заходів до Дня охорони праці у цій школі беруть активну участь учителі та курсанти Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля.

Цього разу викладач кафедри оперативно–тактичної діяльності, підполковник служби цивільного захисту Дмитро Федоренко розповів учням 8–10 класів про сучасні вибухонебезпечні предмети та провів практичне заняття на тему «Безпечне поводження на водоймищах у літній та зимовий періоди». Начальник факультету цивільного захисту В’ячеслав Гора проконтролював хід учбової евакуації учнів й працівників школи. Учні старших класів разом із курсантами продемонстрували прийоми пожежогасіння.

“Це все важливо для дітей, бо вчить відповідально ставитися до свого життя і здоров’я, – говорить директорка навчального закладу Галина Титаренко. – Добре, що такі заходи у нас відбуваються у співпраці з партнерами. Це додає навчанням і лекціям додаткової ваги”.  

Нагадаємо, День охорони праці в Україні покликаний привернути увагу супільства, влади, підприємців, громадських організацій до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам та професійним захворюванням. Відзначається відповідно до указу Президента від 18 серпня 2006 року.

Прочитайте ще:

Залиште коментар