У Черкаській міській раді відбулася нарада

У Черкаській міській раді відбулася нарада

19 червня – Міжнародний день боротьби з сексуальним насильством в умовах конфлікту. Про це повідомила пресслужба Департаменту соціальної політики Черкаської міської ради.

Пам’ятну дату запровадила Рада Безпеки ООН у 2008 році, щоб вшанувати жертв сексуального насилля під час збройних конфліктів, а також засудити використання сексуального насилля як тактику ведення бойових дій.

З цієї нагоди у Черкаській міській раді відбулася нарада під головуванням заступниці міського голови Марини Гаркавої за участі працівників Черкаського міського центру соціальних служб.

«На щастя, у нашому місті не було активних бойових дій. Проте ми прихистили багатьох людей, які тікали від війни. Вони або їхні рідні могли бути свідками або жертвами сексуального насильства з боку російських військових. Саме тому важливо донести до людей інформацію про те, де люди можуть отримати необхідну допомогу», – наголошує Марина Гаркава.

Відповідні інформаційні матеріали щодо сексуального насильства внаслідок війни розміщені на стенді у холі адміністративної будівлі Черкаської міської ради.

Куди звертатися за допомогою?

Онлайн-платформа «Аврора»: необхідно заповнити коротку анонімну форму за посиланням: rozirvykolo.org/mental-support. Спеціалізована психотерапевтична підтримка особам, які зазнали насильства, пов’язаного з війною, безкоштовно, анонімно, конфіденційно;

Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації:
116 123 або 0 800 500 335;

Урядова гаряча лінія: 1547.

Залиште коментар