У черкаському парку “Сосновий бір” врятували кошенят

У черкаському парку “Сосновий бір” врятували кошенят

Ціла родина котів ось уже кілька років живе у парку «Сосновий бір». Люди підгодовують чотирилапих, а від холоду й дощу тварини ховаються у літньому кінотеатрі. Днями троє кошенят від морозу та хвороб урятували місцеві зоозахисники. Про це на сторінці в “Фейсбук” інформує КП “Дирекція парків”.

Засновниця БФ «ДоброКіт» Яна Тябут наразі опікується ними:

“Пухнастики перебувають у ветеринарній клініці, – розповідає вона. – На жаль, одну дівчинку не вдалося врятувати від хвороби. Фахівці провели необхідні обстеження і зробили призначення з лікування для решти, дівчаток Асю і Еку, вдалося вивести із тяжкого стану, продовжуємо лікування, після повного одужання кошеняток необхідно щепити. Всі мають розуміти, що вулиці міста це не місце для життя котиків і собак, тим більше безконтрольного розмноження”.

У хороші руки віддати тварин Яна готова лише підписавши з господарями угоду про дбайливе ставлення та зобов’язання стерилізувати малюків, адже усі паркові жителі – кішечки.

 

“Дирекція парків” уже долучилася до допомоги котикам щодо придбання корму та ліків для них. Зробити це можуть і жителі міста.

Якщо на фото хтось побачив саме «свого» домашнього улюбленця або готовий сприяти допомозі тваринам, прохання зв‘язуватися з Яною Тябут 093 2344863.

 

 

Залиште коментар