У Черкаському районі оберуть кращих «Котигорошків»

У Черкаському районі оберуть кращих «Котигорошків»

Сьогодні, 14.06.2017, у с. Будище стартує районна туристична гра-випробування «Котигорошко», у якій візьмуть команди загальноосвітніх шкіл району, повідомляють Новини Черкас.

Її мета – реалізація програми національно-патріотичного виховання, організація і пропаганда здорового активного способу життя, популяризація розвитку масового туризму і спорту, виявлення вміння школярів самостійно й колективно долати перешкоди, жити в польових умовах, набуття навичок, необхідних у повсякденному житті, та спілкування з природою. Юні туристи випробовуватимуть сили у спортивних та туристичних змаганнях, покажуть свої кухарські здібності.

Бажаємо їм досягти незвіданих вершин у туризмі та спорті, нових стартів і приємних знайомств.

Довідково:

Гру створено Федерацією дитячих організацій України спільно із Міністерством України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Міністерством внутрішніх справ України, Міністерством оборони України, Міністерством освіти і науки України, Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту, Державною прикордонною службою України, Національним комітетом Товариства Червоного Хреста України.

Мета гри: активізація розвитку громадянського, патріотичного виховання підростаючого покоління; пропаганда у дитячому середовищі здорового, активного способу життя; формування у дітей навиків орієнтування у повсякденному житті, під час надзвичайних ситуацій, що спричинено техногенними, природними катастрофами; участь дитячих громадських організацій у процесі професійної орієнтації дітей на спеціальності рятівників, захисників кордонів, військовослужбовців, правоохоронців; сприяння закріпленню у дітей позитивних уявлень про дії підрозділів МНС України, ДПС України, МВС України, Української армії; виховання гордості, поваги до миротворчої історії народу України, Української Держави.

Завдання гри-випробування: виховання громадянських, патріотичних якостей у дітей; формування у дітей комплексу навиків та вмінь діяти індивідуально та колективно в різних екстремальних ситуаціях, виховання працелюбності, чесності, відваги, дисциплінованості, уваги, турботи про ближнього, розвиток та вдосконалення фізичного стану дитини, її готовності та здатності приходити на допомогу.

Залиште коментар