У Черкаському районі вирубують ліси, пошкоджені буревієм

У Черкаському районі вирубують ліси, пошкоджені буревієм

Аби зберегти залісненими території, пошкоджені буревієм, комунальне підприємство«Райліс» вирішив провести там вибіркові санітарні рубки. В першу чергу вирізали аварійно небезпечні дерева. Пишуть “Сільські обрії“.

–         Залучивши лісопатологів з Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства, а також Державного спеціалізованого лісозахисного підприємства «Київлісозахист», ми провели додаткове обстеження понівечених ділянок, – коментує директор СКП «Райліс» Станіслав Швед. – Задля збереження зрілого лісу, прийняли рішення відмовитися від суцільних рубок на користь вибіркових санітарних. Це дасть можливість зберегти частину заліснених територій. Тим часом, ми продовжуватимемо моніторити ці території на предмет висихання.

Станом на 20 липня, працівники комунального господарства очистили вже 25 га пошкоджених лісових масивів у межах Кумейківської, Тубільцівської, Яснозірської, Мошнівської та Софіївської сільських рад. Понівечена деревина на 90 % втратила свою якість.

Разом з тим, в комунальному господарстві навесні проведуть доповнення лісових культур на майже 70 га угідь в адміністративних межах десяти сільських рад.

Прочитайте ще:

Залиште коментар