У Чорнобаївському районі упіймали браконьєрів

У Чорнобаївському районі упіймали браконьєрів

Рибоохоронцями Черкащини затримано правопорушників,
які завдали збитків рибному господарству більше ніж на 19 тис. грн. Про це повідомляють у Черкаському рибоохоронному патрулі.

Державними інспекторами Управління Державного агентства рибного господарства у Черкаській області під час проведення рибоохоронного рейду 14.11.2018 о 14 год. 00 хв. поблизу с. Вереміївка Чорнобаївського району Черкаської області було затримано громадянина, який займався виловом водних біоресурсів за допомогою рибальських сіток в кількості 2 штук та виловив рибу плітка – 115 шт. загальною вагою 15 кг. Збитки, завдані рибному господарству України, складають 9775 грн.

Також цього ж дня неподалік с. Вереміївка Чорнобаївського району Черкаської області рибоохоронцями Черкащини було затримано іншого громадянина, який ловив рибу мисиновими сітками, та виловив рибу плітка 111 шт. загальною вагою 14,5 кг. Збитки, завдані рибному господарству України, складають 9435 грн.

Розрахунки за незаконне добування водних біоресурсів здійснювалися відповідно до постанови КМУ від 21.11.2011 р. № 1209 «Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди внаслідок незаконного добування або знищення цінних видів водних біоресурсів».
За зазначеними фактами було складено два протоколи про адміністративні правопорушення, відповідальність за які передбачено ч. 4 ст. 85 КУпАП.

На місце скоєння правопорушень було викликано працівників поліції для проведення слідчих дій.

Залиште коментар