У чотирьох дитсадках Черкас проведуть енергосервіс

У чотирьох дитсадках Черкас проведуть енергосервіс

Одноголосно виконком сьогодні підтримав проект рішення “Про закупівлю енергосервісу для деяких закладів освіти та затвердження базових річних рівнів споживання паливно-енергетичних ресурсів та житлово-комунальних послуг для об”єктів енергосервісу”.

Про це повідомила прес-служба Черкаської міської ради.

Заступник міського голови Людмила Бордунос, яка ініціювала  вирішення цього питання, на своїй сторінці у соціальній мережі “Фейсбук” прокоментувала ухвалення зазначеного документу:
“Сьогодні виконком прийняв чудове рішення для міста. Початок енергосервісу в м.Черкаси!!  Якось, на початку роботи у виконкомі, на нараді міського голови, наголосила на необхідності початку процедури енергосервісу в місті. Департамент освіти дав свої пропозиції по садочкам, обрано 4 садки, в яких найбільші енергозатрати. Суть концепції енергосервісу полягає в тому, що енергоефективні заходи в будівлях бюджетних установ (шкіл, дитячих садочків, лікарень, університетів тощо) впроваджуються приватними інвесторами – енергосервісними компаніями, а оплата здійснюється ВИКЛЮЧНО за рахунок економії (скорочення витрат на споживання комунальних послуг та енергоносіїв), досягнутої в результаті здійснення енергоефективних заходів. А простими словами за енергосервіс сплачують з зекономлених на енергоресурсах коштів. Отож компанії будуть зацікавлені зробити якісно все.
До речі, компанія обирається через процедуру в системі prozorro і перемагає та, яка запропонує найкращі показники по економії енергоресурсів.

Залиште коментар