У Чигирині встановили новий велорекорд в Україні

У Чигирині встановили новий велорекорд в Україні

Патріотичний ровер, 100 метрів чигиринської дороги та понад півтисячі учасників. Так на Чигиринщині встановили рекорд України «Найбільша кількість учасників, які проїхали на патріотичному велосипеді». Усе – у межах масштабного фестивалю VIRA FEST, який приймав гостей з усієї України цими вихідними у козацькому місті Чигирин. Про це пише “Рідний Край”.

Менш ніж за п’ять годин на центральній вулиці Чигирина встановили новий рекорд України. За проїзд на патріотично оздобленому ровері кожному учаснику вручали відповідний значок. До встановлення долучилися гості фестивалю VIRA FEST віком від 4 до 75 років з усієї України.

Каталися на патріотичному ровері аматори, професіонали велосипедного спорту, учасники конкурсу духовної пісні, прекрасні учасниці Конкурсу таланту і краси та навіть колектив військового оркестру та службовці Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Держприкордонслужби України імені генерал-майора Ігоря Момота, організатори фестивалю та волонтери фесту з Черкаського ННІ ДВНЗ «Університет банківської справи».

За кілька годин Генеральний директор книги рекордів України Ганна Крисюк зафіксувала 507 учасників. І цього вистачило для рекорду України! Відповідний сертифікат вручили ініціаторці VIRA FEST 2017, голові Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Наталії Нетовкіній та представниці  Генерального партнера велозаходів – директору з маркетингу мережі АЗС SOCAR в Україні Тетяні Федотовій. А також співорганізаторам – громадській організації “Федерація велосипедного спорту Черкаської області” та управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації.

Залиште коментар