У Дахнівському лісництві діти вчились розводити декоративні рослини

У Дахнівському лісництві діти вчились розводити декоративні рослини

У Дахнівському лісництві Черкаського лісгоспу учні шкільного лісництва, а саме Черкаської ЗОШ №29 під керівництвом Заслуженого лісівника України Володимира Нелеза разом з керівником шкільного лісництва та вчителем біології навчались живцювати хвойні декоративні рослини ­– самшит вічнозелений, ялівець козацький, ялівець звичайний. Повідомляють у лісовому господарстві Черкащини.

Досвідчені лісівники провели юним природолюбам лекцію по розведенню рослин, розповіли про роботу в лісовому розсаднику, технологію вирощування декоративного посадкового матеріалу шляхом живцювання, а також наочно показали, як правильно висаджувати рослини в теплиці.

– Виробництво посадкового матеріалу методом зеленого живцювання, це ефективний, а в деяких випадках і єдиноможливий  спосіб розмноження декоративних рослин. Тож  ця технологія вирощування є надзвичайно важливою і кожен майбутній лісівник має вміти правильно живцювати рослини. Окрім того, ці знання дітям можуть знадобитися і в домашніх умовах, – відзначає Володимир Нелез.

 Учні зазначають, що такі уроки не лише пізнавальні, а й надзвичайно цікаві. Вони пообіцяли лісівникам, що в подальшому будуть приходити, аби доглядати за власноруч висадженими рослинами, спостерігати як вони ростуть, щоб у майбутньому прикрасити ними територію лісництва, школи, парку, скверу.

Прочитайте ще:

Залиште коментар