У День музики в Черкасах відкриють балансуючу скульптуру «Висока нота»

«Висока нота» – так називається робота столичного скульптора Олександра Лідаговського, відкриття якої відбудеться в суботу, 19 травня о 16.00 біля обласної філармонії (вул. Хрещатик, 196).

Про це повідомила прес-служба Черкаської міської ради.

Відповідне рішення – про встановлення цього елементу благоустрою виконавчий комітет Черкаської  міської ради прийняв ще в грудні минулого року.
Ініціаторами  та спонсорами цього проекту стали місцеві кампанії  ТОВ “Сатурн-Холдинг” і ГК “Укравіт” в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю з міською радою.
“Ми вважаємо, що відповідальність нашої компанії, як одного з найбільших інвесторів Черкаської області, не обмежується тільки наданням робочих місць і сплатою податків. Це наше місто, і ми вважаємо своїм обов’язком взяти участь у становленні нового, привабливого для городян і туристів міського середовища. Тому, коли було прийнято, в тому числі і в ході громадських слухань, рішення про створення нової міської скульптури, унікальною і не маючою аналогів в Європі, ми запросили для втілення задуму одного з кращих сучасних скульпторів України”,  – заявляє акціонер «Сатурн-Холдинг» Олександр Громико.
“У сучасному світі з його нестримним ритмом дедалі більшого значення набувають культура і духовність. Вони є тими істинними орієнтирами, які допомагають нам прямувати до мети, при цьому лишаючись собою. А це якнайкраще відображає місію ГК «Укравіт»: ми прагнемо до лідерства, лишаючись українцями, живучи і працюючи у цій країні для свого народу. Скульптура «Висока нота» якнайкраще ілюструє  поєднання творчості та професіоналізму. Назва досить символічна: чим би ти не займався, потрібно завжди прагнути досягти найкращих результатів – взяти високу ноту. ГК «Укравіт» бажає черкащанам пишатися своїм містом, його мальовничістю та прекрасними людьми, а також цілеспрямовано йти до здійснення своїх мрій!”  – акцентував власник ГК «Укравіт» Віталій Ільченко.
Як зазначив міський голова Анатолій Бондаренко, такий крок з боку інвесторів є яскравим прикладом соціальної відповідальності бізнесу, європейським прикладом співпраці бізнесу та влади.
Подія відбудеться в рамках міського свята – Дня  вуличної музики, що символічно.
 У відкритті візьмуть участь керівництво обласної та міської влади, представники ТОВ “Сатурн-Холдинг” і  ГК «Укравіт» та скульптор Олександр Лідаговський.
Запрошуємо всіх черкащан та гостей міста на відкриття ще однієї «родзинки» Черкас!
Для довідки:
Проекти Олександра Лідаговського:
«Дівчина, яка приміряє хмари» (2017), Київська область, RivieraZoloche
«Любов – Ріка» (2017), Київська область, RivieraZoloche
«Алея Примаченко» (2016), серія з трьох скульптур, Київ, вул. Георгія Кирпи, 5
«Любов – Всесвіт» (2014), парк Шевченка, Київ
«Любов – Ріка» (2014), варіант, скульптурна композиція, Київ, Хрещатик
«Рівновага» (2013), кінетична інсталяція, житловий комплекс PecherSKY, Київ, Бульвар Дружби народів, 40, вул. Струтинського, 2
«Адам і Єва у споживчому раю» (2013), просторова інсталяція, ТЦ SKY MALL, Київ
«Драбина» (2012), скульптурна композиція, Київ, Русанівська набережна
«Ріка-Любов» (2011), скульптурна композиція, Київ, Пейзажна алея

Прочитайте ще:

Залиште коментар