У день святого Валентина в Черкасах одружилися 75 пар

У день святого Валентина в Черкасах одружилися 75 пар

У День Святого Валентина на Черкащині одружилися 75 пар, 8 з них – у рамках сервісу Мін’юсту «ШЛЮБ ЗА ДОБУ». Ще 47 закоханих пар подали цього дня заяви до відділів ДРАЦС. Останню заяву молодята подали опівночі.

Про це повідомили в Головному територіальному управлінні юстиції у Черкаській області.

Мрії закоханих та романтичних черкащан допоміг втілити в життя захід Міністерства юстиції України «КОХАННЯ ПОЗА ЧАСОМ» , завдяки якому. в Черкаському міському та Уманському міськрайонному відділах ДРАЦС одружитися чи подати заяву на реєстрацію шлюбу 14 лютого можна було з 8.00 до 24.00.


У Черкаському Палаці одружень останню заяву молодята подали о 22.48. Це пара Юрій Чеберяк та Інна Литвинчук. А в Умані опівночі подали заяву Микола Світличний та його наречена Юлія.

Працівники ДРАЦСів, які брали участь у святковому заході Мін’юсту, прикрасили приміщення святковою атрибутикою, забезпечили роботу фотозон, запросили рок-гурт «FAIL SYSTEM», який вітав молодят у Черкасах, а для уманчан – колектив районного Центру культури і дозвілля Уманської РДА.
Тож, закохані черкащани оцінили та підтримали ініціативу Міністерства юстиції та його слоган: «Кохайтеся, а про документи подбає Мін’юст!»

Залиште коментар