У двадцятку «неймовірних» потрапили три села Черкащини

У двадцятку «неймовірних» потрапили три села Черкащини

У двадцятку півфіналістів IIІ Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2018» втрапили три села Черкащини — Білозір’я, Леськи Черкаського району та Лебедин, що на Шполянщині.

До 20 травня вони мають надіслати конкурсній комісії свої бізнес-плани. Десятку фіналістів обиратиме за умовами конкурсу обиратиме Експертна рада, — пишуть Сільські обрії.

На реалізацію бізнес-плану переможець отримає 100 тис. грн, друге та третє місця – по 25 тис. грн. Переможці будуть визначені до Дня незалежності України шляхом онлайн-голосування на сайті AgroPortal.ua, яке проходитиме з 16 липня по 16 серпня 2018 р. Окрім того, кожен член Експертної ради конкурсу виставить оцінки селам-конкурсантам. При підрахунку результатів голоси онлайн-голосування та оцінки Експертної ради будуть зведені до єдиної шкали.

Також представник села-переможця отримає можливість взяти участь у одній з спеціалізованих поїздок проекту «Німецько-український агрополітичний діалог», яка проходитиме в Німеччині. Одне з 10 сіл-фіналістів отримає у подарунок від Посольства Королівства Нідерланди в Україні клумбу з тюльпанів, що дозволить селу привабити туристів атмосферою Голландії. Посольство Франції в Україні, яке підтримує конкурс, повідомить про свою номінацію для конкурсантів згодом. Трійка сіл-фіналістів III Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2018» також отримає річну передплату на журнал Agroexpert.

Прочитайте ще:

Залиште коментар