У «Дирекції парків» спростували звинувачення щодо розміщення об’єктів на території зон відпочинку

У «Дирекції парків» спростували звинувачення щодо розміщення об’єктів на території зон відпочинку

Керівник комунального підприємства отримав догану від міського голови за результатами перевірки законності встановлення тимчасових споруд підприємців. Мовляв, об’єкти незаконні, а директор підприємства, дозволивши їх встановлювати, перевищив свої повноваження.

– Викладені у висновку такої перевірки претензії вважаю несправедливими, адже співпраця з підприємцями на території парків організована виключно в межах чинного законодавства, зокрема, КП «Дирекція парків» надає підприємцям послуги з прибирання та вивезення сміття, за що і отримує оплату, – пояснює директор КП «Дирекція парків» Володимир Стойко. – Так, у поточному році, уклавши договори про надання цих послуг з суб’єктами підприємницької діяльності наше підприємство отримало близько 700 тис грн прибутку. Ці кошти направлені на ведення господарської діяльності підприємства. Тобто це 700 тис грн. зекономлених бюджетних коштів на утримання парків та скверів. Про які збитки може іти мова?

Свої аргументи комунальники виклали у порівняльній таблиці, з якої видно, що висновки перевірки є такими, які не відповідають реальному стану речей, повідомляють у прес-службі підприємства.

Крім того, колектив Дирекції переконаний, що такі претензії виникають виключно внаслідок політичних перипетій і вважають дану ситуацію неприпустимою й такою, що дестабілізує роботу підприємства.

Прочитайте ще:

Залиште коментар