У дисадочках Черкащини проводитимуть олімпійські заходи

У дисадочках Черкащини проводитимуть олімпійські заходи

Відділення НОК України в Черкаській області розпочинає новий напрямок роботи – з дошкільними навчальними закладами Черкаської області. Відтепер до заходів олімпійського спрямування залучатимуть ще більше дітей дошкільного віку, проводитимуть Олімпійські уроки та Олімпійські активності в дитячих садочках міста Черкаси та регіону. Раніше ж більше уваги зосереджували на закладах середньої освіти, профтехучилищах, вищих навчальних закладах та літніх таборах відпочинку.

«Ми розуміємо, що роботу в напрямку здорового способу життя, занять спортом потрібно починати проводити з раннього віку. Саме тому активно розвиватимемо новий напрямок співпраці із дошкільними навчальними закладами. Дітки з малого віку знайомитимуться з олімпійською історією, зі спортсменами, дізнаватимуться про олімпійський рух та його цінності, братимуть участь у цікавих та активних заходах», – розповідає відповідальний секретар відділення Іван Урста.

Першим заходом стало долучення до проекту «Олімпійська книга» Черкаського дошкільного навчального закладу № 43 «Морська хвиля». Завідувачу Світлані Перетятько та представникам закладу вручили набір олімпійської літератури. У дитячому садочку користуватимуться двотомниками «Олімпійська енциклопедія» і «Олімпійська спадщина» та дитячими олімпійськими книгами.

Також із керівництвом дошкільного навчального закладу домовилися про черговий масштабний захід. 30 січня у дитячому садочку в рамках #OlympicLab відбудеться міське методичне об’єднання інструкторів фізкультури дошкільних закладів на тему «Олімпійський рух», зустріч зі спортсменами та олімпійські старти для маленьких вихованців.

У найближчих планах представників відділення НОК – відвідати низку дитячих садочків Черкащини із різноманітними пізнавальними олімпійськими заходами.

Про це інформують у відділенні НОК України в Черкаській області.

Залиште коментар