У дитячій музичній школі «Сольфеджіо» викладають по-новому

У дитячій музичній школі «Сольфеджіо» викладають по-новому

Вперше в області серед шкіл естетичного виховання в Черкаській дитячій музичній школі  № 1 ім. М.В. Лисенка застосовується робота з інтерактивною дошкою на уроках музично-теоретичних дисциплін – «Сольфеджіо» та «Музична література». Про це повідомляють у Департаменті освіти та гуманітарної політики ЧМР. 

16 лютого 2017 року відбулися загальношкільні педагогічні читання на тему: «Використання інноваційних технологій в мистецькій освіті». Родзинкою яких була презентація двох викладачів  музично – теоретичних дисциплін Ірини Корнеєвої  та Олени Кузьменко про свою роботу з інтерактивною дошкою – диковинкою для ДМШ і поки – єдиною в Черкаській області. Говорилось про те, що дітей не відтягнути від дошки, всі тягнуть руку відповідати і вже є здвиги при вивченні складного матеріалу з музичної літератури, в написанні диктантів з сольфеджіо. Викладачі самі розробили авторські програми поки що для молодших класів. Це велика праця, але ж яке задоволення вчитися за такими програмами.

Школа давно чекала на придбання інтерактивного обладнання як  сучасного інноваційного методу викладання такого складного предмету як «Сольфеджіо». За рахунок коштів бюджету розвитку у 2017 році школа нарешті придбала комплект потрібного інвентарю відомого в освітній галузі бренду  «Smart». Нажаль  не всі потоки учнів можуть навчатися в єдиному  на сьогодні теоретичному класі оснащеному  за новітніми технологіями.

Прочитайте ще:

Залиште коментар