У гральних закладах Черкас поліцейські виявили гравців з наркотиками

У гральних закладах Черкас поліцейські виявили гравців з наркотиками

В ніч на 26 жовтня поліцейські групи тактичної підтримки Управління патрульної поліції Черкаської області перевірили кілька десятків гральних закладів у різних мікрорайонах міста на наявність осіб, які перебувають в розшуку або мають заборонені в обігу речі. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції в Черкаській області.

В закладах по бульварі Шевченка, вулиці Надпільній та Вергая було виявлено 5 осіб, які мали при собі, ймовірно, наркотичні речовини. Один з чоловіків взагалі виявився працівником закладу та мав поліетиленовий пакетик з порошкоподібною речовиною.

У всіх випадках осіб затримували, а на місце викликали слідчо-оперативну групу. Група тактичного реагування патрульної поліції Черкас посилено працює і на вулицях міста.

“Ми й надалі посилено охоронятимемо публічну безпеку, як в пішому порядку так і на службових автомобілях, у тому числі, здійснюючи перевірку підозрілих осіб у приміщеннях гральних закладів. Було б добре, якби працівники таких установ викликали поліцію, якщо поведінка відвідувачів їх насторожує, бо лише спільними зусиллями можна навести порядок», – коментує командир групи ТОР, Ігор Миколаєнко.

Залиште коментар