У Кам’янці районний будинок творчості дітей та юнацтва відзначив ювілей

У Кам’янці районний будинок творчості дітей та юнацтва відзначив ювілей

25 березня 2017 районний Будинок творчості дітей та юнацтва відзначив своє 60-річчя. Ювілей відзначили урочистостями та яскравою концертною програмою, повідомляють Новини Черкас.

Привітати гостей і господарів свята завітали й представники влади, зокрема, керівник апарату Кам’янської райдержадміністрації Валентина Даниленко, радник голови Кам’янської районної ради на громадських засадах Валерій Бабенко,  заступник міського голови Олександр Нечиталюк, помічник народного депутата Верховної Ради України Сергія Рудика Лілія Рудешко та інші.

У своїй промові директор районного Будинку творчості дітей та юнацтва Людмила Шляхтова відзначила важливість розвитку позашкілля на Кам’янщині та особливо відмітила успіхи закладу в цьому напрямку, який має свою історію, педагогічний досвід, значимі перемоги вихованців. З гордістю говорила Людмила Миколаївна про своїх нинішніх та колишніх вихованців, які вже давно стали дорослими, відомими далеко за межами району, та з честю прославляють свій рідний Кам’янський край. Гості свята та запрошені дарували численні подарунки, відзнаки, нагороди, подяки. Зокрема, грамотою районної ради за вагомий внесок у розвиток позашкільної освіти, значні успіхи у творчому становленні особистості, активну участь в організації навчальної, науково- методичної роботи та з нагоди 60-річного ювілею з Дня створення, нагороджено колектив Кам’янського будинку творчості дітей та юнацтва.

– 60 років… За ними стоять праця великої кількості людей, яка переростає у безупинний творчий процес, тісну взаємодію наставника і вихованця, вчителя і учня. Сьогодні у нас своя історія, свої традиції, – наголосила Людмила Миколаївна. – Із року в рік Будинок дитячої творчості дітей та юнацтва наповнюється голосами дітей, які поспішають на зустріч з прекрасним. Навчання тут викликає позитивні емоції, вихованців оцінюють відповідно до здобутків, адже будь-яка творча діяльність приносить успіх.

«Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь». Ці слова нашого народного поета Тараса Шевченка на усі часи стали пророчими. Саме навчання є невід’ємною частиною життя кожної людини. Щоправда, якщо в школі діти здобувають обов’язкові знання, то в позашкільному закладі – розкривають свої таланти, реалізовують власний потенціал, залучаються до традицій та культури рідного краю, усвідомлюють себе частиною українського народу. Кам’янський районний будинок творчості дітей та юнацтва є тим осередком духовності, де вчать пам’ятати про самобутність культури українського народу, духовні традиції та національну свідомість.

Залиште коментар