У Кам’янці з’явився новий помічник на вулицях міста

У Кам’янці з’явився новий помічник на вулицях міста

Вже не один рік для благоустрою міста, а зокрема, для косіння трави потрібна була техніка, яка б швидко та якісно виконувала таку роботу. Весь цей час узбіччя, клумби та галявини косилися за допомогою ручної праці та мотокіс. Такий спосіб косіння тривалий, а деякі місця мотокоси просто не можуть осилити через брак потужності. Повідомляє сайт КАМ’ЯНКА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Кам’янської міської ради.

Під час звіту за пророблену роботу за 2016 рік, який відбувся в лютому,  міський голова Тірон В. І., розповів, що в планах на 2017 рік є придбання нового трактора. Дана техніка дозволить виконувати різну роботу в місті, косити траву, перевозити малогабаритні вантажі, а в зимовий період очищати вулиці міста від снігу.

І ось після проведення тендерної закупівлі, яка тривала майже три місяці, для потреб міста був придбаний трактор «Білорус 320.4» вартістю 345 тис. грн. Даний трактор має унікальні характеристики, що дозволять йому виконувати роботу в важкодоступних місцях, де більша техніка не проїде, а людина не осилить роботу. В комплекті з трактором є відвал та щітка, які дадуть змогу чистити та підмітати вулиці від снігу та бруду. Також в наявності і нова роторна коса польського виробництва, за допомогою якої будуть коситися великі площі за короткий проміжок часу.

Даний трактор є вже третьою одиницею техніки, яка була придбана для потреб міста за останні роки. Раніше були придбані універсальний навантажувач «Manitou» та машина дорожня-комбінована «МАЗ» для чищення снігу та посипки доріг. Нова техніка дає можливість виконувати роботи по благоустрою міста в більших об’ємах та за коротші строки.

Залиште коментар