У Каневі бюджетна комісія рекомендуватиме виконкому збільшити тарифи на воду

У Каневі бюджетна комісія рекомендуватиме виконкому збільшити тарифи на воду

На засіданні бюджетної комісії Канівської міської ради обговорили питання про збільшення тарифів на послуги водопостачання та можливість компенсації різниці тарифів з міського бюджету, повідомляє «Kanos».

Як повідомив раніше керівник комунального підприємства «Водо-каналізаційне господарство» Володимир Цюкало, бюджетній комісії необхідно проаналізувати можливість компенсації різниці у тарифах з міського бюджету.

Необхідність в цьому виникла у зв’язку із тим, що виконавчий комітет вже протягом тривалого часу не може ухвалити рішення про підвищення тарифів на послуги із водопостачання та водовідведення, тож підприємство несе збитки і не може реалізувати фінансовий план розвитку підприємства.

Однак, голова бюджетної комісії Володимир Коржов спільно з очільницею фінансового управління Галиною Карпушенко зауважили, що наразі немає можливості вишукати кошти для компенсації з міського бюджету. Тож, у підсумку, тривалого обговорення на засіданні комісії було вирішено, що її члени будуть все ж рекомендувати виконкому ухвалити рішення про підняття тарифів на послуги водопостачання.

Прочитайте ще:

Залиште коментар