У Каневі чоловіка судитимуть за грабіж

У Каневі чоловіка судитимуть за грабіж

Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.15, ч. 2 ст. 186 КК України, тобто замах на відкрите викрадення чужого майна, вчинений повторно, повідомляє кореспонденту “Про Головне” прес-служба Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури.

В ході розслідування встановлено, що біля під`їзду одного з будинків  в м. Каневі Черкаської області,  раніше  судимий, непрацюючий мешканець одного із сіл Канівського району, діючи умисно, повторно, з корисливих мотивів, переслідуючи мету відкритого викрадення чужого майна, зірвав з шиї потерпілої золотий ланцюжок вагою 4,70 грам  та золотий хрест, який знаходився на золотому ланцюжку, вагою 1,04 грам, але свої злочинні дії не довів до кінця з причин, що не залежали від його волі, оскільки золотий ланцюжок із золотим хрестом випали в нього з руки та залишилися в потерпілої.

Особу нападника встановлено, обвинувальний акт відносно нього у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.15,  ч.2 ст.186 КК України направлено до суду, грабіжнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 4 до 6 років.

Прочитайте ще:

Залиште коментар