У Каневі планують розвивати туризм завдяки інвесторам

У Каневі планують розвивати туризм завдяки інвесторам

Задля того, аби до міста зайшли інвестори, ми розпочали розробку законопроекту «Канів як місто виключної ваги».

Про це розповіла mind.ua Наталія Заболотна, яка нині очолює Фонд гуманітарного розвитку України і керує Центром сучасного мистецтва ART UKRAINE GALLERY. Вона також є ініціатором проведення у Каневі Міжнародного економічно-гуманітарного форуму Ukrainian ID.

Відповідно до нового законопроекту, бізнес отримає преференції, якщо буде розвивати культурний туризм у регіоні, створить нові робочі місця та загалом пожвавить ділову активність.

– Якщо, наприклад, туди заходить якась будівельна компанія, яка хоче звести готель більше ніж на 50 номерів, то їй потрібно надати відповідні гарантії та можливості щодо використання землі, лояльного оподаткування. Якщо у Каневі захочуть зареєструвати стартап або якесь інноваційне виробництво, то там також можуть бути особливі умови для них, – пояснила  Наталія Заболотна. – Ми переконані, що при такому об’єднані інтересів – локальних, державних і міжнародних – будуть зиски для всіх сторін. Канів зможе повторити долю Більбао (хрестоматійний приклад, як одна нова будівля музею призвела до економічного і туристичного буму в іспанському місті. – Mind) – за 1,5-3 роки місто може стати зразковим. Такою може бути вся Україна, якщо у неї вкладати гроші та просувати сучасні тренди.


Прочитайте ще:

Залиште коментар