У Каневі планують встановити додаткові обмежувальні знаки

У Каневі планують встановити додаткові обмежувальні знаки

У зв’язку зі збільшення потоку вантажного транспорту через закриття черкаської дамби, у Каневі розглядають можливість облаштування додаткових пішохідних переходів, встановлення обмежувальних знаків та виділення додаткових патрулів. Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на голову Канівської РДА Дмитра Шелеста.

За його словами, під час робочої наради, яка була присвячена питанню збільшенню великовагового транспорту, який проходить через Канівський район у зв’язку із закриття черкаської дамби, було прийняте рішення вжити низку попереджувальних заходів.

«У перші дні було складно оцінити наскільки багато вагового транспорту буде проїжати, хоча орієнтовну кількість ми знали. Однак зараз ця проблема вже очевидна. На скільки мені відомо, на сьогодні вже завершене облаштування пішохідних переходів по центральній вулиці міста Канева, яка належить Автомобільній службі доріг. Також буде додатково нанесено пішохідні переходи у тих місцях де вони необхідні, відповідно до звернень», – зауважив Дмитро Шелест.

Також в ході обговорення, в якому взяли участь голова Канівської районної державної адміністрації Дмитро Шелест, голова Канівської районної ради Сергій Геращенко, начальник канівської поліції Сергій Ждан, начальник філії «Канівський райавтодору» Руслан Левченко, було вирішено розглянути можливість облаштування додаткових пішохідних переходів, встановлення обмежувальних знаків та виділення додаткових патрулів.

Окрім цього найближчим часом буде направлене звернення до обласного керівництва поліції стосовно виділення додаткових патрулів, які допоможуть контролювати дотримання обмеження швидкості.

Також на останньому засіданні виконавчого комітету було прийняте рішення «Про встановлення відповідних дорожніх знаків для обмеження руху вантажного транзитного транспорту в місті Канів».

Відтак, найближчим часом по вулицях Гетьмана Михайла Дорошенка, Старицького, Десантників, що в місті Канів, буде встановлено дорожні знаки про обмеження швидкості руху вантажного транзитного автомобільного транспорту.

Прочитайте ще:

Залиште коментар