У Каневі проведуть конкурс на створення проморолику міста

У Каневі проведуть конкурс на створення проморолику міста

На засіданні робочої групи обговорили попередній проект положення про проведення конкурсу на визначення переможця, який буде виготовляти проморолик про Канів.

Про це інформує спеціальний кореспондент «Kanos».

Відтак для створення проморолику про Канів було запропоновано провести відкритий конкурс, на якому має визначитися переможець, котрий в подальшому займеться виготовленням данного відео. Відповідно до запропонованих попереднім проектом положення умов конкурсу, його учасником може стати юридична або фізична особа, яка зможе виготовити якісний та змістовний проморолик.

У ході обговорення було запропоновано, що ключовими моментами для визначення переможця конкурсу має стати сценарній майбутнього ролику та готові аналогічні роботи, які були виготовлені попередньо цією ж особою чи компанією.

Попередньо, орієнтовний бюджет для створення проморолику про Канів складав 150 тис.грн.

Натомість очільник КП «Туристично-інформаційний центр» Яків Прогнімак висловив думку, що наразі створення проморолику взагалі не на часі, адже про Канів навіть немає достатньої кількості друкованої, промоційної продукції. Також він запропонував провести конкурс промороликів у межах Канівського фестивалю сучасного кіно.

Окрім цього, Яків Іванович зауважив, що незабаром будуть представлені ролики про Канів у межах реалізації проекту «Сім чудес України», в якому Канів цього року став переможцем. Тож доцільно було б почекати і вивчити можливість створення із цих відеоматеріалів щось на кшталт трейлеру

Також в ході обговорення виникло питання про створення концепції майбутнього відео та загалом бренду міста, до якого варто було б залучити спеціалістів.

У підсумку, після тривалого обговорення було вирішено на наступному засіданні ще раз розглянути проект положення про конкурс, адже під час обговорення до нього було запропоновано багато змін.

Прочитайте ще:

Залиште коментар