У Каневі врятували пса, який провалився під лід на Дніпрі

У Каневі врятували пса, який провалився під лід на Дніпрі

20 лютого о 12:40 на пункт зв`язку канівської пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про собаку, який провалився під лід на річці. Про це повідомив речник управління Державної служби України з НС у Черкаській області Костянтин Проценко.

Зі слів місцевих жителів, пес біг через річку, коли під ним тріснула крига і собака опинився у воді. Обламавши у намаганні вибратися із пастки у полинні краї криги, знесилений собака з останніх сил лише тримався на воді та час від часу жалібно скавчав.

На собачий галас до Дніпра прибігли люди, але через тонку кригу, навіть поповзом дістатися до полинні, в якій ледь тримався пес, людям було складно. На звернення людей до місця події прибув черговий караул Канівської пожежно-рятувальної частини.

Спустивши гумового човна, рятувальники прорубуючи перед собою сокирами кригу пробилися до наляканого пса. Діставши чотирилапого із крижаної води, бійці ДСНС доставили його до берега. Через сильне переохолодження собака ледве рухався і не міг навіть стати на порізані об кригу лапи. Проте навіть на березі собака не залишився без допомоги. Налякану та знесилену тварину забрали до себе люди, що мешкали неподалік.

ще трохи відео про справжніх людей…На Дніпрі було врятовано собаку, люди, не будьте байдужими.

Опубліковано Konstantin Protsenko Четвер, 21 лютого 2019 р.

Залиште коментар