У Каневі вшанували пам’ять Анатолія Чупилки

У Каневі вшанували пам’ять Анатолія Чупилки

27 вересня 2017 року в Каневі до 43-ої річниці від дня народження народження героя російсько-української війни, депутата Черкаської облради від ВО «Свобода» Анатолія Чупилки свободівці провели перші заходи зі вшанування його пам’яті.

Біля пам’ятної дошки Анатолію, що встановлена на центральному вході ЗОШ № 6, відбувся мітинг-реквієм. Під час мітингу керівник канівських свободівців Сергій Засенко вручив премію імені Анатолія Чупилки «Кращому захиснику інтересів канівців». Нагороду отримав Дмитро Іванов, що відзначився у захисті канівського довкілля. Після цього гості мітингу вирушили до могили Анатолія Чупилки та поклали квіти на місце останнього спочинку героя.

У своєму виступі на мітингу-реквіємі Сергій Засенко зазначив, що пам’ять про кіборга, депутата Черкаської обласної ради Анатолія Чупилку буде жити вічно. «Ми пам’ятаємо всі ідеї, за які боровся Анатолій Чупилка і ми прикладемо максимум зусиль, щоб довести усі його починання до переможного кінця. Слава Україні!» – сказав на завершення Сергій Засенко.

Прочитайте ще:

Залиште коментар