У Каневі зросла ціна за проїзд

У Каневі зросла ціна за проїзд

На позачерговому засіданні виконавчого комітету Канівської міської ради ухвалили рішення про збільшення вартості проїзду у міському транспорті.

На початку обговорення цього питання директор транспортного підприємства “М+М” Євген Маланчев зауважив, що станом на сьогодні містом курсує лише 8 автобусів, замість 12, через брак водіїв та фінансів на підприємстві.

– Ситуація справді катастрофічна. 450-460 тис. грн. нам потрібно щомісяця для фонду заробітної плати, адже у нас працює 107 осіб, які отримують мінімальну заробітну плату. На сьогоднішній день у нас не вистачає коштів, щоб утримувати дане підприємство. Адже наразі підприємство є збитковим протягом останніх чотирьох місяців. Якщо у вас є можливість знайти перевізника, який буде працювати за тарифом 3,5 грн., “М+М” офіційно відійде від цих перевезень, – зауважив Євген Маланчев.

Секретар Канівської міської ради Сергій Ткаченко наголосив, що рішення про підвищення проїзду у громадському транспорті є наразі вимушеним та економічно обґрунтованим.

– Для прикладу, у Золотоноші чи Смілі вартість проїзду давно складає 5 грн. Я не знаю, жодного міста, де наразі є така вартість проїзду. У Каневі ми просто змушені підвищити проїзд до 4-х гривень, щоб покращити економічний стан підприємства-перевізника, – пояснив Сергій Ткаченко.

Натомість міський голова Ігор Ренькас зазначив, що, відповідно до умов договору, у разі збільшення вартості палива на 10%, ми маємо переглянути вартість проїзду, окрім цього зросли витрати на фонд заробітної плати, комунальні послуги, утримання транспорту. Тож наразі за цим показниками вартість проїзду у сумі 4-х гривень є економічно обґрунтованою.

Відтак, присутні члени виконавчого комітету одноголосно ухвалили рішення про збільшення вартості проїзду у міському транспорті із 1 серпня до 4-х гривень.

Про це повідомляє   ”Kanos”.

Прочитайте ще:

Залиште коментар