У Канівському районі ремонтують міст через Рось (ФОТО)

У Канівському районі ремонтують міст через Рось (ФОТО)

На мосту через річку Рось в Канівському районі на автодорозі Р-10 тривають роботи з поточного середнього ремонту. Про це повідомляють у Службі автомобільних доріг у Черкаській області.

В Канівському районі на автомобільній дорозі загального користування державного значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук на ділянці км 23+852, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, тривають роботи із поточного середнього ремонту мосту через річку Рось.

Вже завершено монтування армувальної сітки і проводяться підготовчі роботи для влаштування монолітної залізобетонної плити мосту. Також завершено роботи із влаштування захисного шару антикорозійного покриття на залізних конструкціях мосту. Продовжуються роботи із влаштування захисного шару на балках, ригелях та опорах мосту. На правій стороні влаштовано 15 залізобетонних тротуарних блоків.

Ремонтні роботи з поточного середнього ремонту проводяться на правій стороні мосту через річку Рось, яку огороджено бетонними блоками для захисту працівників від наїзду автотранспорту. Рух автотранспорту на мосту не перекривався і зараз проводиться по лівому проїзду через міст. По завершенню робіт на правій стороні мосту, роботи розпочнуться на його лівій стороні.
Постійний технічний нагляд за якістю проведення ремонтних робіт здійснюють спеціалісти Відділу якості, технічного контролю та нових технологій і Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».

Водіям рекомендують звернути увагу на те, що на час поточного середнього ремонту мосту через річку Рось на ділянці км 23+852 рух автомобілів буде ускладнено.

Прочитайте ще:

Залиште коментар