У Катеринопільській школі буде власний кінотеатр

У Катеринопільській школі буде власний кінотеатр

Власний кінотеатр незабаром матиме Катеринопільська ЗОШ №1, повідомляють «Вісті Черкащини».

Наприкінці грудня учителі та школярі проводили ярмарок «Смачнофест», поставивши за мету назбирати кошти для відкриття власного літнього кінотеатру.

Нещодавно за підтримки спонсорів здійснилась дитяча мрія – придбали проектор. Тепер дружним шкільним колективом майструють лавочки. Попередньо планують виготовити 25 штук, щоб вистачило на всіх місцевих кіноманів.

«Працюємо разом з дітьми, учнями нашої школи, і результат нашої роботи можна побачити на світлинах. Ці лавочки, виготовлені своїми руками, по проекту запропонованому і розробленому на уроках технології (трудового навчання) учнями 10 та 11 класів, за сприяння батьків-спонсорів учениці 11-го классу. У виготовленні були задіяні майже всі, хто причетний до школи», – пише у «Фейсбук» педагог закладу Олександр Бойченко.

Учні школи задумали створити щось на зразок культурно-освітнього центру, де б могли відпочити, цікаво провести час та підвищити рівень знань катеринопільчани усіх вікових груп – від найменшого до найстаршого.

– Ми це робимо для того, – розповів старшокласник Влад Мороз, – щоб люди могли прийти і приємно провести час усією сім’єю. Хтось прийде розважитись, хтось підтягнути комп’ютерну грамотність або англійську. Для всіх у майбутньому заняття знайдеться.

Тетяна Івашкевич

14052017223029157255

Залиште коментар