У художньому музеї відкрилася міжнародна виставка сучасного мистецтва

У художньому музеї відкрилася міжнародна виставка сучасного мистецтва

12 листопада 2019 року Черкаський обласний художній музей презентував дев’яту виставку сучасного мистецтва «Діалоги».

Історія проекту розпочалася у 2010 році у головному виставковому залі художнього музею. Усі наступні виставки приймав Черкаський обласний краєзнавчий музей та останні декілька років проект повернувся у царину мистецького середовища.

Проект «Діалоги» – є діалогом поколінь, жанрів, образів та можливостей. Це діалог старих друзів та нових знайомств, але завжди творче спілкування про мистецтво.

Протягом останніх років виставка набула статус міжнародного проекту. Представники з різних куточків світу – України, Греції, Франції, Чілі, Швеції, Росії, Японії, Канади, Німеччини та Ірану стали її учасниками. Широкий діапазон робіт від професійних художників до початківців, різна вікова категорія від 4-х до 70-и років представляють черкасцям різноманітну, яскраву палітру сучасного мистецтва. Кожен глядач зможе знайти для себе щось особливе – реалістичне чи абстрактне: живопис, графіку, декоративно-прикладне мистецтво, фотографію чи інсталяцію.

Ініціатор та незмінний керівник проекту – відомий український художник Володимир Яковець. Він знову збурює тишу нашого міста: привертає, спонукає, зосереджує, зіштовхує. Учасники демонструють свободу виразу, мистецький порив та власні філософські роздуми. Куратор проекту декларує креатив, можливо провокацію, але завждистильно і з гармонією. Він і його команда збагачують сучасне візуальне мистецтво, поєднуючи креатив та глибину традиції.

Проект «Діалоги» – це завжди пошук, експеримент та прагнення досконалого.

Виставка діє з 12 листопада до 15 грудня 2019 року.

Про це інформує пресслужба музею.

Залиште коментар