У кліпі дівочого поп-рок гурту з Черкас знявся «нескорений» АТОвець (відео)

У кліпі дівочого поп-рок гурту з Черкас знявся «нескорений» АТОвець (відео)

Черкаський дівочий поп-рок гурт «Time» презентував на широкий загал кліп на пісню «Не Спиняй!».

Головний герой відео – Вадим Мазніченко, відомий за проектом “Нескорені”. Воїн втратив на фронті від ворожого снаряду праву ногу і ліву руку, але знайшов у собі сили для нової боротьби і повноцінного життя. Зараз він живе у Черкасах і допомагає ветеранам АТО.

«Ми познайомились з Вадимом на фестивалі нескореної нації “Холодний Яр” і, коли вирішили знімати кліп, одразу запропонували йому головну роль. Кліп було відзнято в Черкасах за підтримки департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради», – розповіла вокалістка Анастасія Жупінас.

Гурт Time – дівочий поп-рок гурт із Черкас, створений у 2015 році. Дівчата активно гастролююють – відіграли вже більше 100 концертів. Зараз гурт працює над першим альбомом, що побачить світ у 2019.

До складу “Time” входять 4 учасниці: Анастасія Жупинас – вокал, клавіші, Орел Карина – бас, бек-вокал, Шуландт Інна – гітара, Мохуренко Юлія – ударні. Дівочий гурт Time перемагав у численних фестивалях та конкурсах, і зараз записує свій перший альбом.

Залиште коментар